Drzewa i krzewy owocowe

Owoce z ekologicznej uprawy na działce smakują znacznie lepiej – chyba każdy się z tym zgodzi. W tej kategorii znajdziesz sadzonki truskawek, drzewka owocowe oraz krzewy owocowe. Wybierz te, które najbardziej lubisz i posadź je w swoim ogrodzie lub uprawiaj na balkonie, aby po pewnym czasie cieszyć się zdrowymi i smacznymi owocami.

Owocowe krzewy są popularne również dlatego, że większość odmian nie potrzebuje dużej ilości uwagi. Tego typu rośliny zazwyczaj są bardzo wytrzymałe i obficie owocują. Potrzebują jednak słonecznej przestrzeni.

Krzewy owocowe jadalne są doceniane nie tylko ze względu na ich owoce, szeroko wykorzystywane w polskiej kuchni, ale również z racji na walory ozdobne. Wiosną i latem cieszyć nas będą kolorowymi liśćmi, kwiatami, a także intensywnym i świeżym zapachem, natomiast jesienią przybiorą złociste odcienie, które swoim urokiem wzbogacą nasze ogródki. Z tego względu krzewy jadalne na działkę, do ogrodu i do sadu to doskonały wybór nie tylko dla osób, które uwielbiają owocowe przetwory, ale również dla tych, dla których ważne są walory estetyczne. Warto uprawiać rzadkie odmiany zarówno z uwagi na ich walory użytkowe, jak i przykuwający oko wygląd.

Na sadzenie krzewów i drzew owocowych najlepszą porą będzie wczesna wiosna i jesień. Należy pamiętać, że drzewa i krzewy owocowe najlepiej czują się w miejscach słonecznych, dlatego powinno się unikać zacienionych przestrzeni. Dzięki odpowiedniemu nasłonecznieniu owoce naszych krzewów będą rosły szybciej. Co więcej, ich smak będzie wyraźnie intensywniejszy.

Posiadamy bogatą ofertę drzewek i krzewów owocowych.

CENTRUM OGRODNICZE 'CIERZAN’
Rafał Cierzan
ul. Ogrodowa 27
83-440 Karsin

NIP 591-160-10-66

577-326-192
biuro.cierzan@gmail.com
Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 8.00-18.00
sobota: 8.00-16.00

Godziny otwarcia jesień / zima

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00
sobota: 8.00-15.00

Odwiedź nas
Cierzan Facebook Cierzan Instagram
© www.cierzan.pl
Wykonanie www.mcsgroup.pl